Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer259901/public_html/kurtyny.net/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2159

Warning: Creating default object from empty value in /home/platne/serwer259901/public_html/kurtyny.net/wp-content/themes/mixed-modern-and-professional-wordpress-theme/core/theme-options/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Akcesoria do kurtyn paskowych PCV, listwy, płytki, zawieszki

Akcesoria do kurtyn paskowych PCV / PCW

KURTYNY PASKOWE PCV / PCW

AKCESORIA DO KURTYN PASKOWYCH

Jako producent oferujemy także akcesoria montażowe do kurtyn paskowych, w naszej ofercie znajdą Państwo również wszelkie potrzebne elementy montażowe do wyposażenia kurtyn paskowych PCV / PCW. Płytki / blaszki i listwy / wieszaki pozwalają na bezproblemowy, szybki i prosty montaż całej kurtyny paskowej. Zestaw płytek / blaszek montażowych składa się z dwóch elementów: wąskiej płytki i szerokiej z oczkami pozwalającymi zawiesić na wieszak. Listwa grzebieniowa / wieszak jest uniwersalny i można ją stosować zarówno do ściany jak i sufitu, montować na froncie jak i w futrynie.

W zależności od parametrów zamówienia nasi specjaliści dobiorą niezbędne akcesoria do poprawnego montażu systemu kurtyn.

listwa zębata, wieszak grzebieniowy

AKCESORIA MONTAŻOWE

LISTWA ZĘBATA - WIESZAK GRZEBIENIOWY

Listwa zębata / wieszak grzebieniowy umożliwia montaż kurtyny paskowej na ścianie, suficie czy każdej innej powierzchni, dzięki uniwersalnym otworom montażowym wykonanym w dwóch płaszczyznach możliwy jest montaż "od frontu" jak i "od stropu". Listwa / wieszak posiada na całej długości haczki, na które zaczepia się płytki montażowe kurtyny paskowej dowolnej szerokości (200mm, 300mm 400mm) przytrzymujące pasy z folii PCV / PCW. W naszej ofercie dostępne są listwy / wieszaki wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej.

płytki mocujące, blaszki montażowe

AKCESORIA MONTAŻOWE

PŁYTKI MOCUJĄCE - BLASZKI MONTAŻOWE

Płytki mocujące / blaszki montażowe umożliwiają przytwierdzane na nitach łączeniowych do pasa folii PCV / PCW tworzą okucie pasa kurtyny umożliwiające powieszenie jej na listwie / wieszaku montażowym. W naszej ofercie dostępne są płytki montażowe / blaszki wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej o szerokości (200mm, 300mm, 400mm).

akcesoria do kurtyn paskowych nity

AKCESORIA MONTAŻOWE

NITY ZRYWALNE "NAS" - ZESTAW 20szt

Komplet 20sz nitów zrywanych "NAS" 4,8x8 dzięki którym szybko i sprawnie zanitujesz płytki / blaszki montażowe wraz z pasem kurtynowym PCV / PCW.