Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer259901/public_html/kurtyny.net/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2159

Warning: Creating default object from empty value in /home/platne/serwer259901/public_html/kurtyny.net/wp-content/themes/mixed-modern-and-professional-wordpress-theme/core/theme-options/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Kurtyny paskowe PCV, kurtyny chłodnicze PCV, Akcesoria

Kurtyny paskowe PCV / PCW

PRODUCENT

KURTYNY PASKOWE PCV / PCW

kurtyny paskowe pcv

Kurtyny paskowe wykonane z miękkiego PCV / PCW to rodzaj elastycznej przegrody mającej za zadanie zmniejszenie cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu, zmniejszenie poziomu hałasu czy też zapylenia ale również bardzo efektywnie zmniejszają promieniowanie UV. Skutecznie odstraszają różnego rodzaju insekty i owady. W przypadku kurtyn paskowych antystatycznych, folia PCV / PCW antystatyczna nie gromadzi na swojej powierzchni ładunków elektrycznych, dzięki czemu doskonale spisuje się do wydzielenia stanowisk pracy oraz w pomieszczeniach w których wyładowania elektrostatyczne mogą powodować zagrożenie dla sprzętu jak serwerownie czy centra danych.

Bardzo szeroka gama rodzajów folii PCV / PCW stosowanej do produkcji kurtyn paskowych PCV daje bardzo szeroki zakres możliwości dostosowania produktu końcowego do indywidualnych potrzeb klienta. Dokładna specyfikacja kurtyny paskowej PCV / PCW zależy głównie od typu folii PCV / PCW użytej do jej produkcji. Kurtyna paskowa składa się z takich elementów jak; folia PCV / PCW (pas kurtynowy) oraz akcesoria montażowe do kurtyn paskowych takie jak stalowe okucia montażowe (listwy zębate / wieszaki) i płytki mocujące (blaszki przytwierdzane do folii PCV / PCW). Przy produkcji kurtyn paskowych stosujemy okucia ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej, oba warianty stalowych okuć zabezpieczone są przed korozją więc ich dobór uzależniony jest od specyficznych warunków panujących w pomieszczeniu do którego mają zostać przeznaczone. Każda kurtyna paskowa PCV / PCW, oprócz rodzaju zastosowanej w niej folii, wyróżnia się też szerokością oraz grubością pasów i okuć, które zazwyczaj dobierane są w zależności od wymiarów gotowej kurtyny paskowej (np: od wysokości).

Kurtyny paskowe to zdecydowanie jedno z tańszych rozwiązań dające wyraźne oszczędności na długą metę. Zasłony wstęgowe zastosowane w chłodniach czy mroźniach zmniejszają cyrkulację powietrze w trakcie, gdy drzwi od przejścia są otwarte i znacznie zmniejszają koszty utrzymania niskich temperatur w pomieszczeniach. Kurtyna paskowa wykonana z miękkiego PCV / PCW zastosowana w pomieszczeniach takich jak różnego rodzaju hale, magazyny, warsztaty, myjnie, laboratoria, centra danych, serwerownie itp. które wymagają ogrzewania, daje znaczne oszczędności w okresie w którym musimy ogrzewać dane pomieszczenie. Nasi pracownicy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w doborze i produkcji kurtyn paskowych PCV / PCW, zatem możesz liczyć na profesjonalne i fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kurtyny paskowe Typu "S" (kurtyna paskowa STANDARD) najczęściej wykorzystuje się jako prosty i ekonomiczny sposób wydzielenia stanowisk pracy, izolacji wejść do pomieszczeń magazynowych, oddzielenia powierzchni hal, zakładów produkcyjnych, myjni samochodowych itp.

Kurtyny paskowe Typu "C" (kurtyna paskowa POLAR) wykonane z elastycznej, miękkiej folii PVC zachowującej swoje właściwości przy niskich temperaturach z powodzeniem znajduje swoje zastosowanie w chłodniach i mroźniach, jako bardzo skuteczny sposób uszczelnienia wejść do poszczególnych komór oraz jako wewnętrzne przegrody wewnątrz chłodni czy mroźni. Skutecznie także stosuje się je w chłodniach mobilnych, pojazdach chłodniczych różnego typu.

Wszystkie nasze kurtyny są produkowane w Polsce co gwarantuję najwyższą jakość produktu, są niezwykle proste w montażu dzięki czemu możesz zaoszczędzić do nawet 50% kosztów poprzez montaż samodzielnie. Instrukcję oraz sposób montażu kurtyn możesz znaleźć klikając tutaj.

kurtyna paskowa chłodnicza do chłodni
FILM PREZENTACYJNY

TEST - PODPALANIE KURTYNY

Poniższy film prezentuje test stopnia palności naszych kurtyn paskowych, kurtyny cechuję wysoka trudnopalność co za tym idzie kurtyny praktycznie same się gaszą w kontakcie z ogniem. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.


kurtyny paskowe
KURTYNY PASKOWE PCV / PCW

CERTYFIKATY I ATESTY

WłaściwościMetodaTYP "S" - StandardTYP "C" - Chłodniczy
GęstośćDIN 53479/ A1,21 g/cm3 +-0,011,16 g/cm3 +-0,01
Punkt krytyczny przy niskiej temperaturzeDIN 53372Ok. -35 COk. -45 C
Przyjmowanie wodyDIN 5349517 mg
0,10%
22 mg
0,10%
Wydłużenie przy zerwaniuDIN EN ISO
527-2/5A/200
420%>490%
Wytrzymałość na rozciąganie przy granicy plastycznościDIN EN ISO
527-2/5A/200
18 MPa14 MPa
Dalsze rozciąganieDIN 535155 N/mm2 N/mm
Zachowanie na podpalenieDIN 4102/B2Nie palnyNie palny
Zachowanie przy krawędzi ogniaDIN53438/2Sam się gasiSam się gasi
Przeźroczystość>80%>80%
Redukcja dźwiękuDIN 52210Ok. 30 dBOk. 30 dB
ElastycznośćPrzy -35 C nie łamie sięPrzy -45 C nie łamie się
KolorPrzejrzysty i innePrzejrzysty i inne
Wymiary2x200, 3x300, 4x4002x200, 3x300, 4x400
Długość rolki50m oraz na zamówienie50m oraz na zamówienie